KONST / Litografier / Färglitografi 14145136

nr 1414 5136

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 197/390, vinflaskor. Bildmått: 60x77cm, yttermått inklusive ram: 71x101cm

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:10:50

22/8 20:38:19 1      Vinnande bud

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell